تاریخچه

شرکت «رهروان صنعت و انرژی آسیا» در سال 1389 تاسیس شده است و فعالیت شرکت متمرکز بر مشاوره، مهندسی ، طراحی و ساخت تجهیزات پایانه و اسکله‌های نفت و گاز و پتروشیمی است.

ساخت اولین بازوی بارگیری دریایی در ایران

قرارداد ساخت اولین بازوی بارگیری دریایی در ایران در مردادماه 1391 با شرکت «خط نقره‌ای قشم» بسته شد که در مدت زمان چهار ماه اولین دستگاه 8 اینچ به همراه سایر تجهیزات اسکله‌های نفتی ساخته شد و در آذرماه همان سال در اسکله 33 بندر امام‌خمینی (ره) نصب گردید و در بهمن‌ماه 1391نیز از طرف معاون رئیس‌جمهور وقت افتتاح شد.

 

موفقیت آمیز بودن  ساخت و کارکرد اولین بازوی بارگیری دریایی ساخت این شرکت باعث شد که قرارداد ساخت و نصب دستگاه  بازوی بارگیری دیگر نیز همراه با تجهیزات ایمنی و اطفای حریق نیز در اسفندماه 1391 با شرکت «محورطلایی» منعقد گردید که دستگاه فوق در خردادماه 1392 در اسکله 34 بندر امام‌خمینی(ره) نصب و راه‌اندازی شد.

در سال 1394 نیز دو بازوی بارگیری دریایی توسط این شرکت برای اسکله 3 بندر امام خمینی (ره) ساخت و نصب گردید.

تاییدیه دانش بنیانی

این شرکت در سال 1399 به عنوان شرکت دانش بنیان برای محصولات بازوی بارگیری دریایی و کوییک ریلیز هوک تایید و ثبت گردیده است. در سال 1400 نیز محصول بازوی بارگیری کرایوژنیک به فهرست کالاهای دانش بنیان این شرکت اضافه گردید و قرارداد تولید بار اول بازوی بارگیری دریایی با شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران منعقد گردید.

تجهیزات تولیدی :

اولین بازوی بارگیری دریایی ایرانی
اولین بازوی بارگیری دریایی ایرانی
اولین بازوی بارگیری دریایی ایرانی
  • اعتماد
  • کیفیت
  • تجربه
  • تخصص

پروژه ها