پروژه ساخت اولین بازوی بارگیری دریایی ایرانی برای اسکله 33 بندر امام خمینی (ره):

این بازوی بارگیری دریایی، اولین بازوی بارگیری ساخت ایران است که توسط شرکت رهروان صنعت و انرژی آسیا طراحی، ساخت و نصب گردیده است.

بندر امام خمینی (ره)

 بندر امام خمینی  یکی از بندرهای استان خوزستان ایران در خلیج فارس است. این بندر با داشتن ۳۸ اسکله فعال به طول ۷ کیلومتر، بزرگ‌ترین بندر فعال ایران است. اداره کل بنادر و دریانوردی و اداره گمرک استان خوزستان در این بندر واقع شده‌است.

کارفرما :

شرکت محور طلایی

با سرمایه گذاری در احداث پایانه اختصاصی کانتینر ، کار خود را با ارائه خدمات بندری و دریایی و انبارداری انواع کانتینرهای پر وارداتی ، صادراتی و ترانزیتی و عملیات انواع کالاهای عمومی فله خشک و محمولات ریلی ترانزیتی در منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی شروع کرد و همچنین در ادامه سرمایه گذاری سهامداران شرکت و در ادامه توسعه فعالیتهای بندری و دریایی خود در سال 1391 اقدام به احداث پایانه انتقال و ذخیره سازی مواد نفتی و سوختی سبک ( نفتا ) در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) نمود . زمینه های کاری و فعالیت های شرکت : ارائه کلیه خدمات بندری و لجستیکی در پایانه  25 هکتاری شرکت واقع در بندر شهید رجایی مدیریت و بهره برداری پایانه ها در بنادر و پایانه های داخلی(Dry Ports) صفافی، بارشماری و نگهداری انواع کالا انبارداری ، بازرگانی مواد نفتی و غیر نفتی ترانزیت مواد نفتی ساخت و تجهیز مخازن نفتی و ارائه خدمات زیر : 1- خدمات نگهداری کانتینرهای پر ، خالی و یخچالی ، تعمیر کانتینر ، خدمات استریپ  و استافینگ ، خدمات تجهیزات بندری اجاره ای . 2- خدمات ترمینال اپراتوری و پورت اپراتوری. 3- احداث مخازن سوخت ، انبار داری و ترانزیت مواد نفتی و سوختی. 4- ارائه خدمات ریلی در ترمینال اختصاصی.     5-ترانزیت محمولات کانتینری و فله. 6- خدمات نگهداری و صادرات مواد معدنی. 7- کارشناس و مشاوره خدمات بندری. 8- صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز. 9- عملیات تخلیه و بارگیری و بارشماری کشتی ها

سفارشبازوی بارگیری دریایی
تعداد1 عدد
تاریخ تحویل1391
سایز10 اینچ
محل نصباسکله 33 بندر امام
اولین بازوی بارگیری دریایی ساخت داخل
اولین بازوی بارگیری دریایی ساخت داخل
اولین بازوی بارگیری دریایی ساخت داخل
بازوی بارگیری دریایی نفتا
بازوی بارگیری دریایی نفتا
اولین بازوی بارگیری دریایی ساخت داخل
بازوی بارگیری دریایی نفتا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *